Check icon

Success

Your request has been successfully submitted.

Ucházejte se o práci svých snů

Abychom Vám usnadnili hledání Vašeho vysněného zaměstnání ve společnosti Honeywell, nedávno jsme modernizovali náš systém žádostí o zaměstnání.

Níže uvádíme některé hlavní funkce a prvky nového vyhledávání pracovních pozic a postupu podání žádosti.

Job Search Screenshot

Krok 1: Vyhledávání 
Najít konkrétní pracovní pozicí je nyní snazší než kdykoliv předtím. 
• Přejděte k vyhledávání pracovních pozic a zadejte klíčová slova, číslo pracovní pozice a/nebo lokalitu a kliknutím na ikonu lupy spusťte vyhledávání.
• Projděte si seznam pracovních pozic a jejich popis. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailů s informacemi o konkrétních pracovních pozicích. 
• Jakmile najdete pracovní pozici, která odpovídá Vašim požadavkům, klikněte na tlačítko „Odeslat žádost“.

Své oblíbené pracovní pozice si můžete navíc uložit a sdílet prostřednictvím e-mailu nebo sítí LinkedIn či Facebook. 

Krok 2: Profil

Když kliknete na odeslání žádosti o pracovní pozici, „vytvoření upozornění na pracovní pozici“ nebo „uložení pracovní pozice“, budete vyzváni k přihlášení. Řiďte se jedním z těchto postupů:
• Pokud jste u nás ještě nikdy nežádali o pracovní pozici, klikněte na tlačítko „Vytvořit nový profil“ a pokračujte podle pokynů
• Pokud jste zažádali o nabízenou pracovní pozici mezi 1. lednem 2014 a 18. červnem 2017, klikněte na tlačítko „Zapomenuté heslo?“ a pokračujte podle pokynu k obnovení Vašeho hesla. Použijte stejnou e-mailovou adresu, kterou jste použili k podání předchozí žádosti o nabízenou pracovní pozici
• Pokud jste zažádali o pracovní pozici do 1. ledna 2014 nebo si nepamatujete e-mailovou adresu, kterou jste k podání žádosti o pracovní pozici použili, klikněte na tlačítko „Vytvořit nový profil“ a pokračujte podle pokynů
• Pokud jste zažádali o pracovní pozici po 19. červnu 2017, přihlaste se a pokračujte podle pokynů

Krok 3: Žádost

Po vytvoření profilu pokračujte v zadání Vašich údajů a žádosti o pracovní pozici.

Krok 4: Kontrola a upozornění

Ke svému profilu se můžete kdykoliv přihlásit a kontrolovat uložené pracovní pozice, upozornění na nové pracovní příležitosti i stav Vaší žádosti.

Přejeme Vám hodně štěstí při hledání pracovní pozice ve společnosti Honeywell!