Türkiye

Turkey_featuredwebsite jpg

Türkiye’de Kariyer

Honeywell Türkiye’nin sunduğu kariyer fırsatlarını öğrenin.
Şimdi Başvurun
country-download jpg

Daha Fazla Bilgi

Daha fazla bilgi için Kurumsal Broşürümüzü inceleyebilirsiniz.
Günümüzde Honeywell Türkiye
Şirket Bilgileri
Türkiye Endüstri 4.0 İçin Nasıl Hazırlanıyor

Genel Bilgi

Honeywell hava araçları, otomobiller, konut ve binalardan üretim tesislerine, tedarik zincirlerine ve çalışanlara kadar her konuda bağlantılı çözümler sunarak, daha akıllı, güvenli ve sürdürülebilir bir dünya için teknolojiler geliştiren Fortune 100 listesine dahil lider bir yazılım-endüstri şirketidir.

Honeywell Türkiye’de ilk ofisini 1992 yılında açmıştır ve günümüzde sunduğu teknolojiler ülkemizin en önemli rafinerileri, boru hatları ve sanayi tesislerinde kullanılmaktadır. Honeywell ülkemizin askeri ve sivil havacılık filosunu destekleyerek uçakların ve helikopterlerin görev performansının ve kullanılabilirlik süresinin artmasına katkıda bulunmaktadır. Ayrıca, Türkiye’nin havalimanlarından gökdelenlerine kadar en önemli binaları Honeywell teknolojilerini kullanarak daha verimli, güvenli ve konforlu bir ortam sunmaktadır.

Kurumsal sosyal sorumluluğunun bilincinde olan Honeywell, faaliyet gösterdiği her yerde çevrenin korunmasına ve sürdürülebilirlik fırsatları yaratılmasına büyük önem verir. Türkiye’de her yıl, Türk öğrenciler ve öğretmenler Honeywell Liderlik Yolu Akademisi (HLCA) ve Honeywell Uzay Akademisi Eğitmenleri (HESA) programları kapsamında A.B.D.’de bulunan Uzay ve Roket Merkezi’nde düzenlenen eğitimlere katılmaktadırlar. Bu programların amacı gençlerin bilim ve muhendislik alanlarında eğitim almalarına ilham verebilmektir.


Konut
Bina
Endüstriyel
Verimlilik
Sensörler ve Siviçler
Gaz Algılama
Güvenlik
Havacılık ve Savunma
Otomotiv Teknolojileri
Performans Materyalleri ve Kimyasallar

Bizimle İletişime Geçin.
Aşağıda verilen iletişim bilgileri sadece medya mensupları içindir. Diğer tüm başvurularınız için lütfen buraya tıklayınız.

Selcuk Sandan

Tel +90 216 5787100
selcuk.sandan@honeywell.com 


Ilse Schouteden

Tel +32 2 728 2045
ilse.schouteden@honeywell.com

İstanbul Merkez


Honeywell Teknoloji A.Ş.
Çayır Cad. Üçgen Plaza, No:7
İçerenköy, Ataşehir 34752 İstanbul
Tel# +90 216 578 7100
Faks# +90 216 575 6635